Καλως ηλθατε

Τα νέα και οι ανακοινώσεις του "milame.net"
Απάντηση
vasilisalt

Re: Καλως ηλθατε

Δημοσίευση από vasilisalt » Τετ Μαρ 30, 2011 2:33 pm

aggeliki έγραψε:Αχ! Αλήθεια;
Είναι επί πληρωμή; Θα έχω και ένσημα;

Και vasilisalt δεν ξέρω αν έχουμε κάποια συγγένεια ειλικρινά.
Είπα επίσης ότι έιμαι φοβιτσιάρα και ευκολόπιστη. Σου λέει κάτι αυτό; Σου θυμίζει κάτι;
Λες όντως να είμαστε συγγενείς;
Ναι κάτι μου λέει.
Να σου πω, έχεις μήπως καταγωγή από την κάτω Ραχούλα ή απ τα Βρουβιανά;

Πάντως πολύ χάρηκα που είσαι μαζί μας.
Στην αρχή πίστεψα πως θα είσαι η Αγγελική η συντονίστρια.
Όμως ο τρόπος που γράφεις δεν μοιάζει.

Ε ρε γλέντια!!!

Πάντως αν σε ενδιαφέρει για συντονίστρια θα σε προτείνω και έχω και βύσμα!

Ένσημα και χρήματα δεν διαθέτουμε.
Θα κάνεις όμως νέους φίλους!!!
Δεν είναι σημαντικό;
Να έχει την εκτίμηση της μισής Ελλάδος (και βάλε)!!!

Άβαταρ μέλους
aposal

Δημοσίευση από aposal » Τετ Μαρ 30, 2011 2:39 pm

Βασίλη, νομικά θα έπρεπε να σπουδάσεις και όχι μηχανικά (engineering) και να μεταπτυχιεύσεις το Yale και όχι στο M.I.T.
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανώμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων (απόσπασμα από τη Θεία Λειτουργία του Αγίου Ιωάννου του Χρυσοστόμου).

Άβαταρ μέλους
stathis73

Δημοσίευση από stathis73 » Τετ Μαρ 30, 2011 2:40 pm

aposal έγραψε:Βασίλη, νομικά θα έπρεπε να σπουδάσεις και όχι μηχανικά (engineering) και να μεταπτυχιεύσεις το Yale και όχι στο M.I.T.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ερε γλεντια λεμε :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tα δειλά των εχθρών σας πλήθη καταφρονήσατε, την κόμην πάντα ο θρίαμβος στέφει των υπέρ πάτρης κινδυνευόντων

Άβαταρ μέλους
aposal

Δημοσίευση από aposal » Τετ Μαρ 30, 2011 2:46 pm

Για το Τίμιο Ξύλο ενημερωθήκατε; Μέχρι την Παρασκευή είναι. Το έχω δημοσιεύsει στις Ιερές Μονές και προσκυνήματα (ή κάπως έτσι), πέραν των ηλεκτρονικών μηνυμάτων που έχω στείλει μέσω e-mail.
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανώμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων (απόσπασμα από τη Θεία Λειτουργία του Αγίου Ιωάννου του Χρυσοστόμου).

aggeliki

Δημοσίευση από aggeliki » Τετ Μαρ 30, 2011 3:44 pm

Πρέπει να σας πω και κάτι άλλο....

Εκτός από πολυλογού, φοβιτσιάρα και ευκολόπιστη..... είμαι και η Αγγελική, η persona non grata, η angieholi του φόρουμ Άγιον Όρος!!!! Τσα! :mrgreen:

Είπα να σας κάνω λίγη πλάκα..... Αλλά νομίζω όμως, ότι όλοι, με καταλάβατε..... :D :D :D

Άβαταρ μέλους
aposal

Δημοσίευση από aposal » Τετ Μαρ 30, 2011 3:57 pm

Θα έπρεπε Αγγελικη να είχες ήδη διαπιστώσει ότι συμμετέχεις σε fora που έχουν ως μέλη τους ΔΙΑΝΟΙΕΣ!
(αν δεν ήσουν ξανθιά...)

Άβαταρ μέλους
Elpida

Δημοσίευση από Elpida » Πέμ Μαρ 31, 2011 6:57 am

aggeliki έγραψε:Πρέπει να σας πω και κάτι άλλο....

Εκτός από πολυλογού, φοβιτσιάρα και ευκολόπιστη..... είμαι και η Αγγελική, η persona non grata, η angieholi του φόρουμ Άγιον Όρος!!!! Τσα! :mrgreen:

Είπα να σας κάνω λίγη πλάκα..... Αλλά νομίζω όμως, ότι όλοι, με καταλάβατε..... :D :D :D
Τελικα οχι να το παινευτω αλλα βουλωμενο γραμμα διαβαζω Σταθη ειχα η δεν ειχα δικιο? για πες :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Άβαταρ μέλους
stathis73

Δημοσίευση από stathis73 » Πέμ Μαρ 31, 2011 7:02 am

Ειναι οντως ετσι παιδια ............................ΑΒΥΣΣΟΣ το μυαλο της γυναικας τελικα ρε συ.......................αφου το ειχε γραψει κιολας..........................."Δουλευομαστε και μεταξυ μας τωρα μου φαινεται"...........................................Γατα η κυρια εξ εδεσσης, οφειλο να το πω. :lol: :lol:
Tα δειλά των εχθρών σας πλήθη καταφρονήσατε, την κόμην πάντα ο θρίαμβος στέφει των υπέρ πάτρης κινδυνευόντων

Άβαταρ μέλους
Elpida

Δημοσίευση από Elpida » Πέμ Μαρ 31, 2011 7:09 am

Πηγαν να μας ψαρωσουν Σταθη μου διαχειρηστης και συντονιστρια αλλα δε γνωριζουν σε τι μαφιοζικη σπειρα εχουν πεσει :lol: :lol: :lol:

vasilisalt

Δημοσίευση από vasilisalt » Πέμ Μαρ 31, 2011 8:28 am

aggeliki έγραψε:Πρέπει να σας πω και κάτι άλλο....

Καλημέρα.
Ως γνήσιος μπούφος, δεν πήρα χαμπάρι.
Προσωπικά ενημερώθηκα απ την ίδια την Αγγελική.
Την πήρα να την ενημερώσω για τη σύμπτωση να υπάρχει και Αγγελική στο milame
και έσκασε στα γέλια.
Το ευκολόπιστη το καταλαβαίνω γιατί π.χ. ας πούμε πιστεύει πως κάποιοι τη θεωρούν ΄΄σκληρή΄΄.
Το φοβιτσιάρα από που βγαίνει;;;
Μήπως στο όταν της κάνουν μπαμ! τρομάζει;
Ή όταν βλέπει ποντίκι ανεβάινει στην αγκαλιά του Νίκου agiooros;

Απάντηση

Επιστροφή στο “Νέα και Ανακοινώσεις του milame.net”