Ορθοδοξία Tours

Άβαταρ μέλους
ψυχούλα

Ορθοδοξία Tours

Δημοσίευση από ψυχούλα » Τρί Μαρ 29, 2011 5:27 pm

Η "Ορθόδοξη Εκκλησία" διοργανώνει αεναως ταξίδια για Ανω Ιερουσαλήμ. Ο Ultimate διαχρονικος προορισμός. Παραμονή ατελεύτητη. Εισητήρια ανεξαντλητα. Κόστος: όσο ένας βαρύς σταυρός. Δεν υπαρχει δυνατοτητα κρατησεων και δεν δυναται να τηρηθει σειρα προτεραιοτητας διοτι οι θεσεις αρπαζονται. Περισσότερες πληροφορίες στο πρακτορείο της ενορίας σας.
Και συ έφεγγες στη μέση όλου του κόσμου,
κι ήσουν φως μου,
κατακόκκινη νιφάδα σε γιορτή
σε γιορτή που δεν ξανάδα στη ζωή μου τη σκυφτή.

Άβαταρ μέλους
aposal

Re: Ορθοδοξία Tours

Δημοσίευση από aposal » Τετ Μαρ 30, 2011 10:29 am

Από χιούμορ πάμε καλά, βλέπω!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανώμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων (απόσπασμα από τη Θεία Λειτουργία του Αγίου Ιωάννου του Χρυσοστόμου).

Άβαταρ μέλους
admin
Διαχειριστής
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από admin » Τετ Μαρ 30, 2011 10:33 am

:lol: :lol: :lol:

Άβαταρ μέλους
ψυχούλα

Δημοσίευση από ψυχούλα » Τετ Μαρ 30, 2011 3:03 pm

aposal έγραψε:Από χιούμορ πάμε καλά, βλέπω!
το πήρα απ το νονο μου!!!!
Και συ έφεγγες στη μέση όλου του κόσμου,
κι ήσουν φως μου,
κατακόκκινη νιφάδα σε γιορτή
σε γιορτή που δεν ξανάδα στη ζωή μου τη σκυφτή.

Άβαταρ μέλους
aposal

Δημοσίευση από aposal » Τετ Μαρ 30, 2011 3:13 pm

Έχεις δίκιο Μαρίτσα, τέκνον του Θεού!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανώμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων (απόσπασμα από τη Θεία Λειτουργία του Αγίου Ιωάννου του Χρυσοστόμου).

Άβαταρ μέλους
stathis73

Δημοσίευση από stathis73 » Τετ Απρ 06, 2011 12:25 pm

ψυχούλα έγραψε:
aposal έγραψε:Από χιούμορ πάμε καλά, βλέπω!
το πήρα απ το νονο μου!!!!
Δεν θα απαντησω σε αυτο Μαριτσα μου :mrgreen: :mrgreen: γιατι θα σε στεναχωρεσω και δεν το θελω. :mrgreen: :mrgreen:

Ακου εχει και χιουμορ ο Βουρδουναρης................................ :lol: :lol: :lol:
Tα δειλά των εχθρών σας πλήθη καταφρονήσατε, την κόμην πάντα ο θρίαμβος στέφει των υπέρ πάτρης κινδυνευόντων

Άβαταρ μέλους
aposal

Δημοσίευση από aposal » Τετ Απρ 06, 2011 12:54 pm

Μάλλον εγώ θα σε στενοχωρήσω Ευστάθιε: Δυστυχώς για σένα διαθέτω περίσσεια πνευματώδους χιούμορ! Απλά δεν το πολυδιαφημίζω καθότι είμαι ταπεινόφρων (μεταξύ πολλών άλλων...)

Άβαταρ μέλους
stathis73

Δημοσίευση από stathis73 » Τετ Απρ 06, 2011 12:59 pm

aposal έγραψε:Μάλλον εγώ θα σε στενοχωρήσω Ευστάθιε: Δυστυχώς για σένα διαθέτω περίσσεια πνευματώδους χιούμορ! Απλά δεν το πολυδιαφημίζω καθότι είμαι ταπεινόφρων (μεταξύ πολλών άλλων...)
Ασε να στο πουν αλλοι αυτο Αποστολε παιδι μου............................το οτι εισαι ταπεινοφρων το ξερω και ειναι αληθεια αλλα και με χιουμορ :lol: :lol: :lol: λιγο δυσκολευομαι να το καταπιω :lol: :lol: :lol: ερε γλεντια ...................................Μαριτσαααααααααααααααααααααααααααααα .............................ο Νουνος σου εχει χιουμορ το ξερεις; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ................................................παντος ειναι καλο παιδι ο Αρχειοφυλακας και φιλος μου εστω και εαν δεν τα ειπαμε απο κοντα.
Tα δειλά των εχθρών σας πλήθη καταφρονήσατε, την κόμην πάντα ο θρίαμβος στέφει των υπέρ πάτρης κινδυνευόντων

Άβαταρ μέλους
aposal

Δημοσίευση από aposal » Τετ Απρ 06, 2011 1:30 pm

stathis73 έγραψε: Ασε να στο πουν αλλοι αυτο Αποστολε παιδι μου.
Και τι να κάνω; Να λέω ψέμματα ότι δεν είμαι ταπεινόφρων; Α, εγώ ψέμματα δεν λέω, καθότι είμαι ειλικρινής (μεταξύ πολλών άλλων...)

Άβαταρ μέλους
stathis73

Δημοσίευση από stathis73 » Τετ Απρ 06, 2011 1:58 pm

aposal έγραψε:
stathis73 έγραψε: Ασε να στο πουν αλλοι αυτο Αποστολε παιδι μου.
Και τι να κάνω; Να λέω ψέμματα ότι δεν είμαι ταπεινόφρων; Α, εγώ ψέμματα δεν λέω, καθότι είμαι ειλικρινής (μεταξύ πολλών άλλων...)
Σε εχω για οξυδερκή άνθρωπο, εννοώ ασε να σου το πουν οι αλλοι οτι εχεις χιουμορ και οχι να το λες εσυ ;)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Τουρισμός-Διακοπές”