ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.
fotini

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.

Δημοσίευση από fotini » Παρ Ιαν 23, 2015 2:34 pm

Αποστόλη μου, δεν νομίζω να μου θύμωσες. Με όλο το θάρρος τα γράφω όλα αυτά... Είμαι πειραχτήρι και διαβολάκι... I know!!! :105: :105: :105: :105:

Άβαταρ μέλους
ΦΩΤΗΣ

Δημοσίευση από ΦΩΤΗΣ » Σάβ Ιαν 24, 2015 8:46 am

aposal έγραψε:Πριν από λίγο έγινε άλλη μία όπου δεν τα κατάφερα να παραστώ. Δεν μπορώ πλέον να προγραμματίσω τίποτε, γι' αυτό και δεν δεσμεύομαι. Δεν έχω καμία αντίρρηση στο να βρεθούμε και να πιούμε το καφεδάκι μας.
Είπε ΝΑΙ είναι γραμμένο.

Εικόνα

Ωραία έχουμε μία εβδομάδα πρώτα ο Θεός να ορίσουμε τα πάντα.
Ο υπομείνας,εις τέλος ούτος,σωθήσεται.

fotini

Δημοσίευση από fotini » Σάβ Ιαν 24, 2015 10:41 am

ΦΩΤΗΣ έγραψε:
aposal έγραψε:Πριν από λίγο έγινε άλλη μία όπου δεν τα κατάφερα να παραστώ. Δεν μπορώ πλέον να προγραμματίσω τίποτε, γι' αυτό και δεν δεσμεύομαι. Δεν έχω καμία αντίρρηση στο να βρεθούμε και να πιούμε το καφεδάκι μας.
Είπε ΝΑΙ είναι γραμμένο.

Εικόνα

Ωραία έχουμε μία εβδομάδα πρώτα ο Θεός να ορίσουμε τα πάντα.

Είσαι σίγουρος;;;;

Άβαταρ μέλους
aposal

Δημοσίευση από aposal » Σάβ Ιαν 24, 2015 10:38 pm

Μάλλον δεν γνωρίζετε ότι σε παλαιότερες συναντήσεις των φόρουμ που μετέχω (από το 2008-2012) ήμουν μέσα και αυτός που τις διοργάνωνε συνήθως. Το 2008 διοργανώσαμε μία συνάντηση στην Αθήνα (Μάιος) και δύο στο Λιτόχωρο, τον Ιούλιο και τον Δεκέμβριο! Από το 2009 μέχρι και το 2012 γινόντουσαν κάθε χρόνο τα ΑΠΟΣΤΌΛΕΙΑ! Προτίθεμαι να οργανώσω και φέτος τα ΑΠΟΣΤΌΛΕΙΑ 2015, και όταν με το καλό γίνει, θα βγάλω σχετική ανακοίνωση και στα δύο φόρουμ, την Ορθοδοξία και το agiooros που αυτή τη στιγμή είναι σε συντήρηση. Για έναν απλό καφέ με κάλεσαν (οι Αγιορείτες) και πριν μια βδομάδα και δεν πήγα, γιατί δεν μπορούσε η γυναίκα μου. Όταν είσαι παντρεμένος πρέπει να σκεφτείς και τη συμβία σου. Δεν μ' αρέσει να πηγαίνω μόνος μου για καφέ και η γυναίκα μου να με περιμένει.
Μην με παρεξηγείτε και νομίζετε ότι δεν καταδέχομαι!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανώμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων (απόσπασμα από τη Θεία Λειτουργία του Αγίου Ιωάννου του Χρυσοστόμου).

fotini

Δημοσίευση από fotini » Κυρ Ιαν 25, 2015 7:59 am

aposal έγραψε:Μάλλον δεν γνωρίζετε ότι σε παλαιότερες συναντήσεις των φόρουμ που μετέχω (από το 2008-2012) ήμουν μέσα και αυτός που τις διοργάνωνε συνήθως. Το 2008 διοργανώσαμε μία συνάντηση στην Αθήνα (Μάιος) και δύο στο Λιτόχωρο, τον Ιούλιο και τον Δεκέμβριο! Από το 2009 μέχρι και το 2012 γινόντουσαν κάθε χρόνο τα ΑΠΟΣΤΌΛΕΙΑ! Προτίθεμαι να οργανώσω και φέτος τα ΑΠΟΣΤΌΛΕΙΑ 2015, και όταν με το καλό γίνει, θα βγάλω σχετική ανακοίνωση και στα δύο φόρουμ, την Ορθοδοξία και το agiooros που αυτή τη στιγμή είναι σε συντήρηση. Για έναν απλό καφέ με κάλεσαν (οι Αγιορείτες) και πριν μια βδομάδα και δεν πήγα, γιατί δεν μπορούσε η γυναίκα μου. Όταν είσαι παντρεμένος πρέπει να σκεφτείς και τη συμβία σου. Δεν μ' αρέσει να πηγαίνω μόνος μου για καφέ και η γυναίκα μου να με περιμένει.
Μην με παρεξηγείτε και νομίζετε ότι δεν καταδέχομαι!
Kανείς δεν σε παρεξηγεί Αποστόλη μου. Σωστό σε βρίσκω σε ό,τι αφορά τη σύζυγό σου. Έτσι είναι όπως τα γράφεις!!!!

Άβαταρ μέλους
ΦΩΤΗΣ

Δημοσίευση από ΦΩΤΗΣ » Πέμ Ιαν 29, 2015 7:04 pm

Στάθη και Αποστόλη,το καφεδάκι μεταφέρεται κατά μία εβδομάδα λόγο ανάρρωσης του φίλου μας Μανώλη.Έχει κάποιο πρόβλημα στην περιοχή του με το ίντερνετ,
για αυτό μεταφέρω εγώ τα μαντάτα.
Ο υπομείνας,εις τέλος ούτος,σωθήσεται.

stathisekp

Δημοσίευση από stathisekp » Παρ Ιαν 30, 2015 9:52 am

Κι εγώ ζορίζομαι γιαυτό το ΣΚ γιατί έχω ένα μνημόσυνο, αλλά και για το επόμενο υπάρχει μια υποχρέωση νωρίς το μεσημέρι.
Έως τότε το βλέπουμε πάλι.
δώρησαί μοι τοῦ ὁράν τά ἐμά πταίσματα, καί μή κατακρίνειν τόν ἀδελφόν μου

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του milame.net”