ΕΡΩΤΗΣΗ.

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.milame.net.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ΦΩΤΗΣ

ΕΡΩΤΗΣΗ.

Δημοσίευση από ΦΩΤΗΣ » Τρί Μάιος 24, 2011 12:32 pm

Αδελφοί μου το σάιτ που βρίσκομαι είναι πολύ καλό γεμάτο ζωντάνια,καλοσύνη και χιούμορ.Εγώ είχα κάνει αίτηση εγγραφής για να είμαι μέλος στο Άγιο όρος
από το Νοέμβριο του 2010.Αυτό είναι ένα ενναλακτικό σάιτ μέχρι να λειτουργήσει το άλλο;Αν ναι γιατί δεν είναι όλοι;Σε εκείνο το σάιτ έγραφε και ένας ξάδε-
λφός μου ο Πυθαγόρας αλλά τον έχασα.Πάντως και εδώ όπως είμαστε είναι πολύ καλά,και παρότι δεν έχω πολύ χρόνο,θα σας γεμίσω σιγά σιγά με πολλά θέ-
ματα θρησκευτικού περιεχομένου.
Σας ευχαριστώ που με ανέχεστε με αγάπη Φώτης. :103:
Ο υπομείνας,εις τέλος ούτος,σωθήσεται.

Άβαταρ μέλους
stathis73

Re: ΕΡΩΤΗΣΗ.

Δημοσίευση από stathis73 » Τρί Μάιος 24, 2011 1:04 pm

ΦΩΤΗΣ έγραψε:Αδελφοί μου το σάιτ που βρίσκομαι είναι πολύ καλό γεμάτο ζωντάνια,καλοσύνη και χιούμορ.Εγώ είχα κάνει αίτηση εγγραφής για να είμαι μέλος στο Άγιο όρος
από το Νοέμβριο του 2010.Αυτό είναι ένα ενναλακτικό σάιτ μέχρι να λειτουργήσει το άλλο;Αν ναι γιατί δεν είναι όλοι;Σε εκείνο το σάιτ έγραφε και ένας ξάδε-
λφός μου ο Πυθαγόρας αλλά τον έχασα.Πάντως και εδώ όπως είμαστε είναι πολύ καλά,και παρότι δεν έχω πολύ χρόνο,θα σας γεμίσω σιγά σιγά με πολλά θέ-
ματα θρησκευτικού περιεχομένου.
Σας ευχαριστώ που με ανέχεστε με αγάπη Φώτης. :103:

Έτσι είναι Φώτη...μέχρι πρώτα ο Θεός να επαναλειτουργήσει το agiooros.net θα είμαστε εδω...

Τώρα όσο για σένα...όσο δεν μιλάς για τον Ολυμπιακό δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα :mrgreen: :mrgreen:

Όσο για αυτά που ανεβάζεις καλό είναι να αναγράφεις τις πηγές που τα βρίσκεις γιατί αλλιώς σημαίνει ότι είναι δικά σου. ;)
Tα δειλά των εχθρών σας πλήθη καταφρονήσατε, την κόμην πάντα ο θρίαμβος στέφει των υπέρ πάτρης κινδυνευόντων

Άβαταρ μέλους
ΦΩΤΗΣ

Δημοσίευση από ΦΩΤΗΣ » Τρί Μάιος 24, 2011 1:38 pm

Φίλε μου Στάθη αυτά που βάζω δεν είναι δικά μου,τα έχω αντιγράψει απο την σελίδα Κιβωτός,και από χριστιανικά περιοδικά.Έχω φτιάξει σε έναν σκληρό
δίσκο μία τεράστια συλλογή από χριστιανικά θέματα.Το μεγάλο λάθος μου είναι ότι δεν κράταγα τις πηγές που τα πήρα στα πιο πολλά διότι τα είχα για
προσωπική χρήση.Βλέποντας όμως το δικό σας σάιτ ξεκίνησα δειλά δειλά να μοιράζομαι αυτά που έχω αρχείο.

Άβαταρ μέλους
stathis73

Δημοσίευση από stathis73 » Τρί Μάιος 24, 2011 1:45 pm

ΦΩΤΗΣ έγραψε:Φίλε μου Στάθη αυτά που βάζω δεν είναι δικά μου,τα έχω αντιγράψει απο την σελίδα Κιβωτός,και από χριστιανικά περιοδικά.Έχω φτιάξει σε έναν σκληρό
δίσκο μία τεράστια συλλογή από χριστιανικά θέματα.Το μεγάλο λάθος μου είναι ότι δεν κράταγα τις πηγές που τα πήρα στα πιο πολλά διότι τα είχα για
προσωπική χρήση.Βλέποντας όμως το δικό σας σάιτ ξεκίνησα δειλά δειλά να μοιράζομαι αυτά που έχω αρχείο.

Καλά κάνεις και τα μοιράζεσαι προς ωφέλεια όλων...............................για τους τύπους το ειπα και για να μην γίνεται παρανόηση.
Tα δειλά των εχθρών σας πλήθη καταφρονήσατε, την κόμην πάντα ο θρίαμβος στέφει των υπέρ πάτρης κινδυνευόντων

Άβαταρ μέλους
aposal

Δημοσίευση από aposal » Τρί Μάιος 24, 2011 2:21 pm

Φώτη έλα στη συνάντησή μας το Σάββατο, όπου - μεταξύ άλλων - θα συζητήσουμε ΚΑΙ για το μέλλον του φόρουμ.
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανώμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων (απόσπασμα από τη Θεία Λειτουργία του Αγίου Ιωάννου του Χρυσοστόμου).

Άβαταρ μέλους
ΦΩΤΗΣ

Δημοσίευση από ΦΩΤΗΣ » Τετ Μάιος 25, 2011 10:52 pm

Λυπάμαι αλλά είμαι ι.υππάληλος και δουλεύω.Μόνο μία κυριακή έχω να κάτσω.Στο μέλλον μπορεί να πάρω κάποια άδεια και να βρεθούμε.
Πάντως ευχαριστώ για την πρόταση.

Άβαταρ μέλους
aposal

Δημοσίευση από aposal » Τετ Μάιος 25, 2011 11:19 pm

Να 'σαι καλά!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανώμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων (απόσπασμα από τη Θεία Λειτουργία του Αγίου Ιωάννου του Χρυσοστόμου).

Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”