ΑΠΟΡΙΑ.

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.milame.net.
Άβαταρ μέλους
ΦΩΤΗΣ

ΑΠΟΡΙΑ.

Δημοσίευση από ΦΩΤΗΣ » Πέμ Ιούλ 14, 2011 1:01 pm

Έλαβα ένα μήνυμα από ένα αγαπητό μας μέλος ότι αυτά που γράφω υπάρχει περίπτωση μάλλον σίγουρη ότι όταν ανοίξει το άλλο σάιτ το κανονικό,θα μεταφερθούμε
όλα τα μέλη αλλά όχι αυτά που έχουμε γράψει.Ξέρει κάποιος σίγουρα απο τους διαχειριστές να με φωτίσει;Αν όντως ισχύει να κάνω υπομονή.Και μία ακόμα απορία.
Πότε θα ανοίξει;όταν μπαίνω λέει από πριν το πάσχα σύντομα κοντά σας.
Ο υπομείνας,εις τέλος ούτος,σωθήσεται.

TRUE

Re: ΑΠΟΡΙΑ.

Δημοσίευση από TRUE » Πέμ Ιούλ 14, 2011 1:50 pm

Εννοείς το agiooros.net;

Δεν είμαι μέλος αλλά κάπου πήρε το αυτί μου ότι δεν θα ξανανοίξει.

panagiotisspy

Δημοσίευση από panagiotisspy » Πέμ Ιούλ 14, 2011 1:56 pm

Θέλω να πιστεύω ότι - πρώτα ο Θεός - θα ξανανοίξει.

Εικάζω μετά το καλοκαίρι.

Υπάρχουν κάποια θέματα που πρέπει να διακανονιστούν, σε οργανωτικό και πληροφορικό επίπεδο απ' όσο ξέρω.

Κι' εγώ πάντως θάθελα μια μικρή ενημέρωση από το Νίκο (διαχειριστής).

Δυό λόγια σε γενικές γραμμές. Και ίσως και να συζητούσαμε το τι πρέπει να γίνει. Κι αν μπορούμε ίσως και κάποιοι να βοηθήσουμε.

Άβαταρ μέλους
stathis73

Δημοσίευση από stathis73 » Πέμ Ιούλ 14, 2011 2:47 pm

Παναη εγω μίλησα με τον Νίκο και μου είπε τι πρώτα ο Θεός θα το ανοίξει το φόρουμ, απο κει και μετά είπα στον Φώτη να κράτηση αυτά τα μαργαριτάρια που έχει για το αυθεντικό φόρουμ για να μην τα ξαναγράφει και επειδή μπορεί ολα αυτά που γραφούμε στο μιλάμε να παραμείνουν εδω και να μην τα μεταφέρει ο Νίκος στο agiooros.net εκτός εαν κρίνει ο ιδιος οτι κάποια απο αυτά πρέπει να μεταφερθούν.
Τώρα για όλα τα αλλά το ξέρει και ο Νίκος οτι ολα τα παιδιά είμαστε στην διάθεση του, εγω δεν κάνω για συντονιστής αλλα εχω μιλήσει στην Ηρωίδα γυναίκα μου που είναι και Θεολόγος εάν θέλει να βοηθήσει την κυρία angieholi ή αλλιώς όλα τα σφάζω όλα τα μαχαιρώνω, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: τέλος πάντων εγώ είπα κάτι στον Φώτη, απο κει και μετά ο καθένας ας κάνει οτι θέλει...
Tα δειλά των εχθρών σας πλήθη καταφρονήσατε, την κόμην πάντα ο θρίαμβος στέφει των υπέρ πάτρης κινδυνευόντων

Άβαταρ μέλους
aposal

Δημοσίευση από aposal » Πέμ Ιούλ 14, 2011 4:37 pm

Μην ακούτε τι λέει ο ένας και ο άλλος! Η μόνη έγκυρη απάντηση για το ΑΝ και το ΠΟΤΕ θα ανοίξει πάλι το agiooros.net μόνον ο Νίκος (admin) μπορεί να την δώσει!
ΤΕΛΟΣ!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανώμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων (απόσπασμα από τη Θεία Λειτουργία του Αγίου Ιωάννου του Χρυσοστόμου).

Άβαταρ μέλους
stathis73

Δημοσίευση από stathis73 » Πέμ Ιούλ 14, 2011 5:09 pm

aposal έγραψε:Μην ακούτε τι λέει ο ένας και ο άλλος! Η μόνη έγκυρη απάντηση για το ΑΝ και το ΠΟΤΕ θα ανοίξει πάλι το agiooros.net μόνον ο Νίκος (admin) μπορεί να την δώσει!
ΤΕΛΟΣ!
Δηλαδή εγω ψέματα λεω Απόστολε;

Αφου σας μεταφέρω λόγια του Νικου, τώρα για το πότε όντως αυτό το ξέρει μονο ο Νικος, αλλα εμένα μου είπε οτι το φτιάχνει και οτι θα το ανοίξει σύντομα.

Τελος πάντων ο καθένας ας κάνει οτι θέλει και οτι νομίζει και κακώς ανακατεύομαι.
Tα δειλά των εχθρών σας πλήθη καταφρονήσατε, την κόμην πάντα ο θρίαμβος στέφει των υπέρ πάτρης κινδυνευόντων

Άβαταρ μέλους
aposal

Δημοσίευση από aposal » Πέμ Ιούλ 14, 2011 10:23 pm

Άντες πάλι!
Γιατί παρεξηγιέσαι βρε ευλογημένε;
Δεν αντέκρουσα την αλήθεια των λεγομένων ΣΟΥ! Αλλά ο αρμόδιος να τα πει είναι ΜΟΝΟΝ ο Νίκος!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανώμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων (απόσπασμα από τη Θεία Λειτουργία του Αγίου Ιωάννου του Χρυσοστόμου).

Άβαταρ μέλους
admin
Διαχειριστής
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από admin » Παρ Ιούλ 15, 2011 12:07 am

Συντομα

Άβαταρ μέλους
ΦΩΤΗΣ

Δημοσίευση από ΦΩΤΗΣ » Παρ Ιούλ 15, 2011 8:23 am

Φίλε μου Στάθη αυτό το έγραψα όχι για να σε θίξω,αλλά όπως σου έχω πει και πιο παλιά,έχω πολλά να προσφέρω αλλά τα βάζω λίγα λίγα.Αν έκανα λάθος που
το έγραψα,ζητώ συγνώμη γιατί ξέρεις ότι σε εκτιμώ,και πάνω από όλα εσύ μου άνοιξες τα μάτια όταν έψαχνα σκυλάκι,και τώρα το χαιρόμαστε όλοι.Μόλις μάθω
πως στέλνουν φωτογραφίες θα στην δείξω.Μπορούσα να στο στείλω προσωπικά αυτο το μήνυμα,αλλά προτίμησα έτσι,για να δουν και οι άλλοι ότι δεν είσαι λάθος,
και οι σκέψεις σου είναι ορθές.Πάντως η λέξη μαργαριτάρια μου άρεσε πολύ.Που να δεις παρακάτω!!!!!!! :wav:
Ο υπομείνας,εις τέλος ούτος,σωθήσεται.

Άβαταρ μέλους
stathis73

Δημοσίευση από stathis73 » Παρ Ιούλ 15, 2011 8:40 am

ΦΩΤΗΣ έγραψε:Φίλε μου Στάθη αυτό το έγραψα όχι για να σε θίξω,αλλά όπως σου έχω πει και πιο παλιά,έχω πολλά να προσφέρω αλλά τα βάζω λίγα λίγα.Αν έκανα λάθος που
το έγραψα,ζητώ συγνώμη γιατί ξέρεις ότι σε εκτιμώ,και πάνω από όλα εσύ μου άνοιξες τα μάτια όταν έψαχνα σκυλάκι,και τώρα το χαιρόμαστε όλοι.Μόλις μάθω
πως στέλνουν φωτογραφίες θα στην δείξω.Μπορούσα να στο στείλω προσωπικά αυτο το μήνυμα,αλλά προτίμησα έτσι,για να δουν και οι άλλοι ότι δεν είσαι λάθος,
και οι σκέψεις σου είναι ορθές.Πάντως η λέξη μαργαριτάρια μου άρεσε πολύ.Που να δεις παρακάτω!!!!!!! :wav:
Φώτη μην με μπερδεύεις με τον άλλο Στάθη, εκείνος ειναι ο stathisekp, εγω stathis73 απο κει και μετά δεν χρειάζεται να ζητάς συγγνώμη, εγω επειδή ο ίδιος ο Νίκος μου είπε οτι μπορεί οτι γράφουμε εδω να μηνούν και εδω, γι αυτο σου είπα κράτα τα για το agiooros.net που θα τα διαβάζουν ακόμη και αγιορείτες μοναχοί και για να μην τα ξαναγράφεις όλα πάλι απο την αρχή.

Δεν ήταν κατι μυστικό απλώς σου έστειλα μήνυμα για να μην γίνει ολόκληρο θέμα, τέλος πάντων οτι θέλει ο καθένας ας κάνει...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”