ΑΠΟΡΙΑ.

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.milame.net.
Άβαταρ μέλους
stathis73

Re: ΑΠΟΡΙΑ.

Δημοσίευση από stathis73 » Παρ Ιούλ 15, 2011 9:18 am

aposal έγραψε:Μην ακούτε τι λέει ο ένας και ο άλλος! Η μόνη έγκυρη απάντηση για το ΑΝ και το ΠΟΤΕ θα ανοίξει πάλι το agiooros.net μόνον ο Νίκος (admin) μπορεί να την δώσει!
ΤΕΛΟΣ!
Εάν με βάζεις στον τουρβα και με χαρακτηρίζεις " ο ένας και ο άλλος" τι να σου πω............τότε κακώς παρεξηγήθηκα, αλλα πολυ πιο κακώς ασχολήθηκα.

Καταλαβες τωρα;
Tα δειλά των εχθρών σας πλήθη καταφρονήσατε, την κόμην πάντα ο θρίαμβος στέφει των υπέρ πάτρης κινδυνευόντων

Άβαταρ μέλους
aposal

Δημοσίευση από aposal » Παρ Ιούλ 15, 2011 9:38 am

Βρε ευλογημένε, ο ένας και ο άλλος είμαστε εγώ, εσύ, ο Βασίλης, η Αγγελική, ο Παναγιώτης, ο Νικηφόρος και ΟΛΟΙ γενικά, πλην του Νίκου! Αυτό εννοούσα! Ο καθένας μπορεί να λέει την άποψή του, αλλά μόνον ο Νίκος είναι ο αρμόδιος να πει τι θα γίνει με το φόρουμ. Αυτός εξάλλου τραβάει το λούκι.
Και ευτυχώς απάντησε:
admin έγραψε:Συντομα
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανώμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων (απόσπασμα από τη Θεία Λειτουργία του Αγίου Ιωάννου του Χρυσοστόμου).

Άβαταρ μέλους
stathis73

Δημοσίευση από stathis73 » Παρ Ιούλ 15, 2011 9:47 am

Apoστολε εγω ειπα οτι αυτά που λέω τα ειπε ο Νικος, δεν ειπα τιποτα δικό μου και ερχεσε μετα εσυ και λες μην ακουτε τι λεει ο ενας και ο αλλος.

Στο ξαναλεω εγω μετεφερα λογια του Νικου..........................και γι αυτο σου ειπα εαν δεις παραπανω "λεω ψεματα εγω Αποστολε;"
Tα δειλά των εχθρών σας πλήθη καταφρονήσατε, την κόμην πάντα ο θρίαμβος στέφει των υπέρ πάτρης κινδυνευόντων

aggeliki

Δημοσίευση από aggeliki » Παρ Ιούλ 15, 2011 10:00 am

Εμ! Δίκιο έχει ο Στάθης! :16: Ποιος λογικός άνθρωπος μπορεί να καταλάβει το αμαρτωλό χιούμορ του Απόστολου και να μην παρεξηγηθεί;;;;;;; :39:

Επίσης, παρακαλείται όποιος βρει την μύγα που τσίμπησε τον Στάθη και τα έβαλε με τον Απόστολο.....ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΣΑΜΩΣΕΙ για να την κρατήσουμε ενθύμιο! :lol: :lol: :lol:

Άβαταρ μέλους
aposal

Δημοσίευση από aposal » Παρ Ιούλ 15, 2011 10:04 am

Στάθη έχεις δίκιο! Ζητάω συγγνώμη!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανώμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων (απόσπασμα από τη Θεία Λειτουργία του Αγίου Ιωάννου του Χρυσοστόμου).

Άβαταρ μέλους
stathis73

Δημοσίευση από stathis73 » Παρ Ιούλ 15, 2011 10:10 am

Ευλογησον....

Άβαταρ μέλους
ΦΩΤΗΣ

Δημοσίευση από ΦΩΤΗΣ » Παρ Ιούλ 15, 2011 10:18 am

Φίλε μου Στάθη 73 έχεις απόλυτο δίκιο είστε δύο.Λοιπόν αφαίρεσε την σκυλίτσα,και κράτα τα υπόλοιπα. [3D Smiles (113)
Ο υπομείνας,εις τέλος ούτος,σωθήσεται.

TRUE

Δημοσίευση από TRUE » Παρ Ιούλ 15, 2011 11:29 am

TRUE έγραψε:Εννοείς το agiooros.net;

Δεν είμαι μέλος αλλά κάπου πήρε το αυτί μου ότι δεν θα ξανανοίξει.
Φαίνεται πως η πληροφορία ήταν τόσο έγκυρη, σαν αυτές που βγαίνουν από το Άγιο Όρος και λένε πως εμφανίστηκε ο π. Παΐσιος, ότι θα γίνει πόλεμος το 2010 και άλλα ωραία. :21:

Άβαταρ μέλους
ψυχούλα

Δημοσίευση από ψυχούλα » Παρ Ιούλ 15, 2011 12:06 pm

TRUE έγραψε:
TRUE έγραψε:Εννοείς το agiooros.net;

Δεν είμαι μέλος αλλά κάπου πήρε το αυτί μου ότι δεν θα ξανανοίξει.
Φαίνεται πως η πληροφορία ήταν τόσο έγκυρη, σαν αυτές που βγαίνουν από το Άγιο Όρος και λένε πως εμφανίστηκε ο π. Παΐσιος, ότι θα γίνει πόλεμος το 2010 και άλλα ωραία. :21:
παντως εγω σου χα πει οτι μαλλον ειναι προσωρινο!
Και συ έφεγγες στη μέση όλου του κόσμου,
κι ήσουν φως μου,
κατακόκκινη νιφάδα σε γιορτή
σε γιορτή που δεν ξανάδα στη ζωή μου τη σκυφτή.

TRUE

Δημοσίευση από TRUE » Παρ Ιούλ 15, 2011 12:36 pm

Ναι αλλά η έγκυρη πηγή μου είπε άλλα, χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.

Εγώ έτσι κι αλλιώς δεν το ξέρω το παλικάρι το Νίκο, ευελπιστώ να με δεχτεί στο άλλο φόρουμ όταν ξανανοίξει.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”