ΑΠΟΡΙΑ.

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.milame.net.
Άβαταρ μέλους
stathis73

Re: ΑΠΟΡΙΑ.

Δημοσίευση από stathis73 » Παρ Ιούλ 15, 2011 3:03 pm

TRUE έγραψε:Ναι αλλά η έγκυρη πηγή μου είπε άλλα, χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.

Εγώ έτσι κι αλλιώς δεν το ξέρω το παλικάρι το Νίκο, ευελπιστώ να με δεχτεί στο άλλο φόρουμ όταν ξανανοίξει.
Δεν ξερεις τον Νικο αλλα εχεις εγκυρη πηγη για το agiooros.net :39: :39: προσεχε τις παρέες σου TRUE :mrgreen: :mrgreen:
Tα δειλά των εχθρών σας πλήθη καταφρονήσατε, την κόμην πάντα ο θρίαμβος στέφει των υπέρ πάτρης κινδυνευόντων

TRUE

Δημοσίευση από TRUE » Παρ Ιούλ 15, 2011 3:10 pm

Πεμπτοφαλαγγίτης από μέσα από το agiooros μου το είπε. :lol:

Άβαταρ μέλους
stathis73

Δημοσίευση από stathis73 » Παρ Ιούλ 15, 2011 3:13 pm

Προσεχε γιατι οπως λεει και ο σοφος λαός " πες μου τον φίλο σου να σου πω ποιος εισαι" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tα δειλά των εχθρών σας πλήθη καταφρονήσατε, την κόμην πάντα ο θρίαμβος στέφει των υπέρ πάτρης κινδυνευόντων

TRUE

Δημοσίευση από TRUE » Παρ Ιούλ 15, 2011 3:45 pm

Όχι μωρέ, δεν είχε καμία κακή προαίρεση ο συγκεκριμένος άνθρωπος. Δεν το είπε από κακία, μιλάγαμε για φόρα γενικά που κλείνουν και γιατί κλείνουν. Εξάλλου πάντα πιο ειδικός είναι ο εκάστοτε admin. Αφού ο άνθρωπος έδωσε απάντηση τι να λέμε τώρα.

Ο φίλος μου πάντως είναι καλύτερος από εμένα. Το ότι δεν είχε κακή προαίρεση βάζω το χέρι μου και στη φωτιά.

Να υποθέσω πως το θέμα έληξε;

Άβαταρ μέλους
stathis73

Δημοσίευση από stathis73 » Παρ Ιούλ 15, 2011 3:50 pm

Μα φυσικά ούτε λόγος , άλλωστε εγώ σε πειράζω.

fotini

Δημοσίευση από fotini » Τρί Μαρ 18, 2014 6:08 pm

Παιδιά έχω την εξής απορία: όταν θέλω να δημοσιεύσω ένα βίντεο από το youtube, επιλέγω τα έντεκα τελευταία ψηφία, κάνω αντιγραφή και επικόλληση, τα επιλέγω ξανά και στη συνέχεια πατάω το κουμπάκι "youtube". Όταν κάνω προεπισκόπηση, δεν μού εμφανίζει το βίντεο στη μορφή που θα έπρεπε, αλλά σαν σύνδεσμο. Τί κάνω λάθος; Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον βοηθήσει. :103:

Υ.Γ. Με τον τρόπο που περιέγραψα πιο πάνω δημοσιεύω από το youtube κάποια βίντεο σε άλλο φόρουμ και πετυχαίνει, εδώ δεν τα καταφέρνω και αναρωτιέμαι γιατί... :20:

Άβαταρ μέλους
Μανώλης

Δημοσίευση από Μανώλης » Τρί Μαρ 18, 2014 10:00 pm

fotini έγραψε:Παιδιά έχω την εξής απορία: όταν θέλω να δημοσιεύσω ένα βίντεο από το youtube, επιλέγω τα έντεκα τελευταία ψηφία, κάνω αντιγραφή και επικόλληση και στη συνέχεια πατάω το κουμπάκι "youtube". Όταν κάνω προεπισκόπηση, δεν μού εμφανίζει το βίντεο στη μορφή που θα έπρεπε, αλλά σαν σύνδεσμο. Τί κάνω λάθος; Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον βοηθήσει. :103:

Υ.Γ. Με τον τρόπο που περιέγραψα πιο πάνω δημοσιεύω από το youtube κάποια βίντεο σε άλλο φόρουμ και πετυχαίνει, εδώ δεν τα καταφέρνω και αναρωτιέμαι γιατί... :20:

Βρισκεις το βιντεο θα το γραμμοσκιάσεις όλο και μετά πατάς youtube ΟΚ.
Φωτιά ζεσταίνει το κορμί και γνώση το μυαλό μου
Μα όσα κι αν μάθω λιγοστά είναι για τον Θεό μου

fotini

Δημοσίευση από fotini » Τρί Μαρ 18, 2014 10:07 pm

Σ' ευχαριστώ...θα το δοκιμάσω κάποια στιγμή. :103:

fotini

Δημοσίευση από fotini » Τετ Μαρ 19, 2014 8:40 am

Το δοκίμασα άπειρες φορές, αλλά τίποτα δεν γίνεται.... :102:

Άβαταρ μέλους
aposal

Δημοσίευση από aposal » Τετ Μαρ 19, 2014 8:52 am

Κανονικά αντιγράφω ολόκληρο το url, το ποστάρω εδώ μέσα, το μαρκάρω και πατάω την ένδειξη youtube.
Υπάρχει μία εξαίρεση, η παρακάτω:

όταν ένα λινκ έχει αυτή τη μορφή: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BDMShZTdh20
τότε δεν λειτουργεί η εντολή youtube
Σβήνω τα BOLD γράμματα και το αφήνω έτσι:
http://www.youtube.com/watch?v=BDMShZTdh20
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανώμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων (απόσπασμα από τη Θεία Λειτουργία του Αγίου Ιωάννου του Χρυσοστόμου).

Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”